Kurz krizové komunikace

Od aerolinek po úřady, od automobilek po univerzity. Celodenním kurzem krizové komunikace, který vedu od roku 2013 v Akademii ČTK v Praze, prošly stovky mluvčích i manažerů.

Komu je kurz určen

Tiskovým mluvčím, PR profesionálům, manažerům a dalším pracovníkům, kteří přicházejí do styku s médii. Kurz pomůže zejména těm zájemcům, kteří nemají vlastní novinářskou zkušenost, ale i těm, kteří si chtějí rozšířit obzory o nové informace a poznatky. Lektor je zastáncem etické a transparentní strategie krizové komunikace.

Obsah kurzu

Kurz odhaluje základní principy krizí a vysvětluje, jak podobné situace v činnosti organizací všeho druhu vnímají novináři, co v podobných situacích očekávají od tiskových mluvčích, jaké jsou jejich pracovní postupy a jak je využít ve prospěch organizace. Kurz klade zvláštní důraz na význam internetu a sociálních sítí. Na jedné straně sice představují riziko a zdroj nových krizí, zároveň jsou ale unikátním kanálem pro krizovou komunikaci. Cílem kurzu je osvětlit celou problematiku nikoliv prostřednictvím suchopárných definic, ale na příkladech z české i zahraniční praxe.

Objednávky

Kurz pro jednotlivé zájemce, menší i větší skupiny zajišťuje Akademie ČTK.

Více informací

Přihláška